JSME STAVEBNÍ SPOLEČNOST,

která spolehlivě a rychle zrealizuje fit-outy a rekonstrukce obchodních nebo kancelářských prostor na klíč. Bohaté zkušenosti našich zaměstnanců ze širokého spektra stavebnictví jsou zárukou pro úspěšnou realizaci zakázky od vypracování architektonických návrhů až po kolaudaci.

Počátky naší společnosti sahají až do roku 1999, kdy byla pod názvem Interiéry a dodávky staveb založena divize jedné z nejvýznamnějších architektonických kanceláří brněnského regionu –  Arch.Design, s.r.o. Důsledkem dynamického rozvoje této divize bylo v roce 2005 založení samostatné společnosti AD project management, z níž 1.1.2008 vzniká společnost CONSTRA, s.r.o.

Společnost CONSTRA je součástí skupiny firem AD Group, která dnes nabízí svým klientům služby v mnoha oborech. Dokážeme vhodně využívat synergie plynoucí z našeho spojení a předávat si různorodé zkušenosti. Skupina AD Group, stejně jako společnost CONSTRA, je vaším spolehlivým partnerem se silnou a stabilní ekonomickou základnou.

Naše klíčová obchodní oblast, kterou se zabýváme, jsou kompletní dodávky staveb, především pak realizace obchodních jednotek, kancelářských prostor a rekonstrukce obchodních a kancelářských prostor.

Díky stabilnímu zázemí kvalitních pracovníků zvládneme realizovat zakázky v rozmezí od cca 1 do 40 milionů korun a to i ve velmi krátkých termínech.

Realizace obchodních jednotek na klíč

Realizujeme kompletní fit-outy obchodních prostor

FIT-OUT kanceláří

Realizujeme kompletní fit-outy kancelářských a administrativních prostor

Rekonstrukce a remodeling

Realizujeme rekonstrukce a remodelingy obchodních center, obchodních pasáží, foodcourtů, obchodních jednotek, kancelářských prostor a jiných

Máte dotaz? Kontaktujte nás

Potřebujete poradit? Připravit cenovou nabídku? Neváhejte vás kontaktovat!

KONTAKT

CONSTRA, s.r.o.
Sochorova 3178/23
Brno-Žabovřesky, 616 00
constra@constra.cz
tel.: +420 734 411 160

Patříme do skupiny

logo

SPOLEČNĚ A POCTIVĚ

Patříme do skupiny

logo

SPOLEČNĚ A POCTIVĚ