Obchodní centrum na jihu Brna OC Futurum Brno prošlo velkou modernizací. Centrum dostalo nejen nový venkovní vzhled, ale také došlo k rekonstrukci většiny vnitřních prostor obchodního centra. Naše společnost CONSTRA se na novém vzhledu centra podílela v následujících částech rekonstrukce.

Ještě před zahájením samotné rekonstrukce centra (které realizovala společnost IMOS), bylo zapotřebí provést přesun odpadového hospodářství. Jednalo se o bourací práce, výstavbu nové únikové chodby, zásobovací rampy a nového ocelového přístřešku související s přesunem odpadového hospodářství.

Další naší účastí při rekonstrukci obchodního centra byla kompletní realizace fit-out obchodní jednotky SuperZoo. Zde se navíc podílela i další společnost z naší dceřiné skupiny AD Group a to společnost ADI interiér dodávkou a montáží části interiéru.

Kompletním remodelingem prošly také toalety pro návštěvníky v přízemí obchodního centra. I za touhle změnou stojí naše společnost CONSTRA, zajišťující stavební a instalatérské práce.